banner127

Şimdi Suç Kimde
banner132
Karagöz camiinin yanında bulunan, Karagöz Paşa Caddesi, altarnatif yolu Asım Gündüz Caddesine bağlayan, Kütahya'nın en yoğun şehir içi trafiğinin olduğu caddelerden biri. Sokak, sevgi yolunun ortasına çıkması, sağlık ocağına gitmesi, ağız diş sağlığına gitmesi gibi "+" ları ile, çok fazla dur kalk ların yaşandığı bir yer.

Yolun genişliği 2 aracın anca geçebileceği genişlikte olunca, gün geçmiyorki bir tartışma, kaza yada sorunla karşılaşılmasın. Özellikle itfaiye, ambulans gibi zamanla yarışan araçların çoğu zaman geçmekte ve ilerlemekte sorun yaşadığı bu cadde üzerinde dün yine bir olay yaşandı.
Resimde gözüken, plakası ve sürücüsünü tespit edemediğimiz iş makinası, yolun sağında uyarı levhası  PARK YAPILMAZ olmasına rağmen, park yapan sürücüler nedeni ile daralan yoldan geçemeyince, solda kaldırım üzerinde bulunan dubalara çarptı. İş makinasının çarpması ile dubalar kırıldı, olay yerinde bir çok vatandaşın gözü önünde yaşanan bu kaza herkesin aklına ŞİMDİ SUÇ KİMDE? sorusunu getirdi.  


Şimdi Suç Kimde?

a-  Sokak üzerinde park yapılmaz levhası varken, göre göre hatalı park eden sürücülerde mi?

b- Sokak genişliğini 2 aracın zorla geçebileceği kadar yapan Kütahya Belediyesinde mi?

c- Sokak kaldırım taşı üzerindeki dubaları yola ile arasına hiç mesafe bırakmadan dizilmesini planlayan  Belediye Yetkilisinde Mi?

d- İş makinasını yoldan geçiremeyince, dubaları yıkarak yoluna devam eden şöförde mi?

e- Hepsi

karar sizlerin.....


Kaza sonucunda arkasındaki trafiği açmak için olsa gerek! İş makinası sürücüsü yoluna devam etti, inanıyoruzki, Belediyeye gidip bu dubaları ben kırdım demiştir, diyecektir...

 
banner128
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
vehbi keler 2 yıl önce

nerede dogru düzgün yol varki.kütahya köyünde!!!

banner142

banner149